piątek, 31 maja 2013

***

Tyle czasu nie pisałam.Żadna nowość. Miałyśmy z Korą straszny zastój ja miałam załamkę wszystko mi się waliło, a ja w tym wszystkim zapomniałam o najukochańszym i najwierniejszym przyjacielu- psie. Nie spodziewałabym się tego ze 'psie życie' mi się posypie po serii niemiłych zdarzeń. A jednak mój świat w który uciekałam kiedy w życiu codziennym nie mogłam wytrzymać walił się. Przeze mnie. Nie chodziłam z psem na spacery, rzadko karmiłam Korę musieli mnie wyręczać inni więc o nowych sztuczkach nie było mowy. Ale postanowiłam wziąć się w garść i oto jestem ^^ w Lutym byłam na wystawie nie pisałam o tym nawet a teraz nie mam kabla USB od tel więc te  fotki kiedy indziej :)
A teraz fotki z przed dosłownie 15 min.


 Puść ja tak nie chcę :P


5 komentarzy:

 1. Czasem już tak jest, że nie ma się nawet czasu dla swojego najlepszego przyjaciela, ale najważniejsze, aby zapamiętać, że nasz pies nigdy o nas nie zapomina!

  Oczywiście zaraz po zajżeniu dodaję Was do obserwowanych ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie,że znowu tu jesteście ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie, cieszę się, że wracacie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się że wróciliście : )

  Fado miał taką samą smycz :D
  Porażka, długo nie wytrzymała xd
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Osobiście uważam wielu z nas kto jest właścicielem pupila powinien robić dla niego zdecydowanie jak najwięcej dobrego. Jak najbardziej pupil jest w stanie się odwdzięczyć jak tylko umie. Osobiście w każdej sytuacji jak chcę zająć się pielęgnacją mojego pupila to w sklepie www https://sklep.germapol.pl/ kupuję odpowiednie kosmetyki do dbania o mojego zwierzaka. Jak najbardziej chcę zajmować się nim jak najdłużej, aby był zadbany i ładny.

  OdpowiedzUsuń