piątek, 18 maja 2012

Niespodziewane zniknięcie bloga o Dropsie.

W  dzisiejszej notce chciałam napicać o znikajacych blogach z bloggera. Nie wiem co jest przyczyną ale chcę pomóc Dropsikowej której blog również znikł. Mam z nią kontakt więc poprosiła mnie o notkę aby to wszystko naprostować. A więc blogger usunął jej konto chcąc zapłaty za jego przywrócenie.To trochę  chamskie  bo serwer za darmo a tu blogi usuwają i za przywrócenie chcą pieniądze.Mimo że znikł nie jest to na zawsze ani przyczyną że zostanie na zawsze usunięty bo zależy na tym każdemu aby on wrócił.Więc żeby jak musiała się poświęcić i stawać na uszach to blog będzie. Więc nie zapomnijcie o nim! Uważajcie na swoje blogi gdyż ta notka jest również o charakterze ostrzegawczym.
PS. Niedługo post o Korze ;)
Zapraszamy na  http://male-serduszko.blogspot.com/

7 komentarzy:

 1. O kurczę! Blogger jest chamski. Jak można tak o usuwać bloga, w którego włożyło się tyle pracy i serca? ;/ Masakra normalnie. Miejmy nadzieję, że przywrócą jej bloga, a samej Dropsikowej wielkie współczucia! Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy oni zwariowali? usuwają a potem chcą kasy? chyba ich porąbało!!
  Współczucia dla Dropsikowej!

  OdpowiedzUsuń
 3. O nie biedna Dropsikowa. Przeniosłam bloga z interi z powodu różnych usterek, ale widzę, że tu jest tak samo. O nie! :(

  OdpowiedzUsuń
 4. o matko,biedna Dropsikowa.pozdrów ja ode mnie proszę.;)Ja tez miałam usuniętego bloga,i wiem jakie to uczucie.Moim zdaniem Blogger okłamuje użytkowników ponieważ piszą,że darmowy serwer,a potem żądają kasy.To chore i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej ! Bloggerowi się chyba coś pomieszało.
  Współczuje Dorpsikowej :(

  OdpowiedzUsuń
 6. To musiała być jakaś pomyłka. Mam nadzieję, że wszystko uda się wyjaśnić i przywrócą jej bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Biedne... Boję się, że mnie też to spotka! Mam nadzieję, że to pomyłka!

  OdpowiedzUsuń